KONST / Litografier / Färglitografi 14632111
nr 1463 2111
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 11/75, daterad 1970. Färglitografi. Bladets mått: 39x49cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 april 2022
kl 19:56:36
4/4 21:04:21
25 apr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe